Szanowni Państwo,

Zamówienia, które zostaną złożone do godz. 10:00 (opcja przesyłki kurierskiej oraz zapłacone poprzez  za pobraniem) zostaną wysłane tego samego dnia.  w przypadku zamówień dostępnych na magazynie. Paczki możecie się Państwo spodziewać następnego dnia po nadaniu. Dotyczy to produktów oznaczonych opcją “w magazynie“.

Czas dostawy = czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia “za pobraniem” + czas transportu.

Kupując na Fanabearia.pl możecie wybrać jedną z trzech możliwości dostawy:

1. KURIER – przesyłka dotrze do Państwa następnego dnia roboczego (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 9,99 zł – przelew, 11 zł Przelewy 24 lub 15 zł za pobraniem. Od 299 zł przesyłka GRATIS.

2. POCZTA POLSKA – przesyłka priorytetowa z potwierdzeniem odbioru w cenie 14 zł. Przesyłka dotrze do Państwa w maksymalnie ciągu 3 dni roboczych od nadania. Zazwyczaj przesyłki docierają do Klientów po 2 dniach. Od 299 zł przesyłka GRATIS.

Paczki pocztowe wysyłamy 3 razy w tygodniu: we wtorek, środę oraz czwartek. Są to paczki priorytetowe lub listy polecone priorytetowe.

3. ODBIÓR OSOBISTY w Obornikach wlkp. możliwy jest w naszym sklepie stacjonarnym przy ulicy Lipowej 4/7.
O tym, że Państwa zamówienie przygotowane jest do odbioru, informujemy osobnym mailem.

Kontakt z nami:

tel.: +48 537-753-163
http://www.fanabearia.pl
e-mail: sklep@fanabearia.pl
Polub nas na Facebook’u:
https://www.facebook.com/Fanabearia/

oraz na instagramie

https://www.instagram.com/fanabearia/