Zwrot towaru

Zwrotu towaru można dokonać w ciągu 14 dni od daty zakupu. Prosimy jednak pamiętać, iż można zwracać tylko towar nowy, bez oznak używania.

Jeżeli powyżej opisany przypadek będzie miał miejsce, należy wysłać stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres e-mail: sklep@fanabearia.pl lub na adres siedziby firmy:

ABC Zabawy - Urszula Grabowska Bogdanowo 11i/25

64-600 Oborniki


a następnie odesłać produkt na powyższy adres.

Po rozpatrzeniu zwrotu zwrócimy Państwu zapłatę za produkt na wskazane przez państwa konto bankowe.

Informacje dotyczące zwrotu towaru znajdują się również w regulaminie.

Reklamacja

Zobowiązujemy się również do rozpatrzenia każdej złożonej przez Państwa reklamacji na jakikolwiek z naszych produktów w ciągu 14 dni roboczych.
Reklamacje należy zgłaszać na adres e-mail: sklep@fanabearia.pl lub na adres: ABC Zabawy - Urszula Grabowska Bogdanowo 11i/25 64-600 Oborniki

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: sklep@fanabearia.pl lub telefoniczny: 512135847 – postaramy się rozwiązać sprawę jak najszybciej.

  1. Nabywcy służy prawo do reklamacji zakupionego w Sklepie towaru w wyniku niezgodności otrzymanego towaru ze złożonym zamówieniem, oraz innych przypadkach wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
  2. Reklamacji nie podlegają: naturalne zużywanie się towaru, uszkodzenia mechaniczne (obicia, otarcia, rozdarcia) powstałe w wyniku użytkowania towaru, uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego użytkowania i konserwacji lub złego dopasowania towaru (o ile ma to zastosowanie).
  3. Nabywca powinien odesłać reklamowany towar w miarę możliwości w oryginalnym opakowaniu oraz z dowodem zakupu (paragon/faktura) i żądaniem dotyczącym zakupionego towaru, tak aby możliwe było zidentyfikowanie roszczeń Nabywcy. Naprawiony lub wymieniony na nowy towar jest dostarczany do Nabywcy na koszt Sprzedawcy.
  4. Sprzedawca zobowiązuje się rozpatrzyć zgłoszenie reklamacyjne zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa..

 Procedura Reklamacji oraz zasady jej uwzględniania w całości dostępne w regulaminie sklepu.